WALSCHAP, Gerard

Denise
Van Tilborg & Kenens
1942
€200 - €300

8°, 341, [3] blz, eerste druk, ex. 2/45 op houtvrij vergé, verguld half leder (gebruikssporen). Van Assche 22 (geen luxe vermeld). Bijgevoegd: id - 'De wereld van Soo Moereman' met houtsneden van BROEDER MAX. Nijgh & Ditmar, 1941. Ex. XLVIII/LX op geschept Oud Hollands papier, get. door auteur, half perkament uitgever en etui + id - 'Zuster Virgilia'. Antwerpen, Vink, 1951. 8°, ex. 39/100 getekend door auteur en uitgever, vol. linnen uitg. band + 2 andere eerste drukken Walschap (5)