VAN STRATEN, Henri (ill.) - WYNGAERT, Frank van den

Boksmatch
Prometheus
1926
€500 - €800

35 x 23 cm, een gedicht in proza, houtsneden bewerkt door Henri van Straten. Twaalf bladen met tekst en houtsneden over een boksmatch tussen een witte en een zwarte bokser, de zwarte wint. Beperkte oplage van 110 luxe-exemplaren, nr. 52. Enkele lichte roestvlekjes op de eerste bladen. Genaaid, in de originele uitgeverskaft, kaft 2 kleine scheurtjes bovenaan. Goed ex.

Raskin, Van Straten, p. 127. Herkomst: Fokko Mees. Prachtig expressionistisch werk