[TIJDSCHRIFT]

De Zuidpool
1997/2005
€280 - €450

Nr. 1 tot 35 van de kopexemplaren (genummerd van 25 tot 100 ex.) met telkens orig. grafische toevoegingen. 2 x Linosnede Frans De Meyer (gesign.); foto P. De Spiegelaere; ingekleurde stempeldruk I. Van Kogelenberg; zeefdrukken S. Winters (get.); portret Kafka dr F. Feigl; lino A. Dessein; foto F. Claus; foto Lies Willaert; cd groep Thou; fotomontage P. Benoy en zeefdruk; 4 foto's J. Maetens; foto M. Goessens; lino V. Snykens; stycker Wim Van de Bogaert; enz enz. Deel 34 is VERHULST - Yerma vraagt een toefeling. Ex. 29/30 met orig. foto van P. De Spiegelaere (get.) en deel 35 is Arne SIERENS - Maria Eeuwigdurende Bijstand (2005). Omslag met kaftje en documentatie. Samen in een prachtdoos van Luis Alvarez