THANS, Hilarion

Zwarte Kempen
Brussel
1943
€90 - €140

In-4°, met tien originele etsen van O. BONCKAERS b.t. en allen getekend in potlood. Ex. 72/100 op Featherweight-papier. Totale oplage 103 ex. Orig. uitgeversdoosje (gebruikssporen) , alles in kaftje met orig. extra ets. Zeer fris