DOUDELET, Charles

Beatrijs
Buschmann
1901
€1.200 - €1.800

In-4°, 78 pp, op dik geschept papier van de firma Van Gelder Zonen, nr. 107/250. Met volblad houtsneden, brede randversieringen en vignetten in hout gesneden door Edward Pellens naar Charles Doudelet. De houtsneden zijn meest in twee kleuren gedrukt. Prachtige band in kalfsleder met rijke motieven (Meiboom, kroontje, vogels) in de stijl van het werk en koperen slootjes en een leeslint in groene zijde. De sneden zijn verguld en versierd met motieven. In moderne beschermdoos van Luis Alvarez in kalfsleder. Eén van de hoogtepunten van de Vlaamse bibliofiele uitgaven

Ref. Vlaamse bibliofiele uitgaven n°21. - S. Leten, Charles Doudelet illustrateur, 1978/79, I, p. 2.