[DE SEVEN SINJOREN]

22 volumes uit de reeks in box van Luis Alvarez
€120 - €180

22 vol. in-8 en in-4° (4). Originele uitgeverskaftjes. Alles in bep. gen. oplages

Puteanus, E., Moreau, J.J. - Honderd veertien Nederlandse brieven van Erycius Puteanus aan de astronoom Michael Florent van Langren. Antw., De Sikkel, 1957. 1/500 genum. ex. - Van Zevecote, J., Dambre, O. - Nederduytsche dichten (1626-1638). Ibidem, 1939. 1/450 genum. ex. - Verlooy, J., Vanroosbroeck, R. - Verhandeling op d'onacht der moederlyke tael in de Nederlanden. Ibidem, 1937. 1/550 genum. ex. - de Harduyn J., Dambre, O. - Goddelicke lof-sanghen (1620). Ibidem, 1933. Luxe-ex. 1/20. - Id. - Den val ende op-stand van den coninck ende prophete David met by-voegh van de seven leed-tuygende psalmen. Ibidem, 1928. 1/360 genum. ex. - Van Elslander, E. - Het volksboek vanden, x, esels. Ibidem, 1946. 1/450 genum. ex. - Broeckaert, K. - Jellen en Mietje naer de nagelatene veranderingen en verbeteringen van den schrijver. Ibidem, 1932. Luxe-ex. 1/20. - de Harduy, J., Foncke, R. - De weerliicke liefden tot roose-mond (1613). Ibidem, 1922. 1/300 genum. ex. - Verheyden, P. - Passietooneelen uit Frans Vervoort's die woestijne des heeren (1551). Ibidem, 1924. 1/300 genum. ex. - Boudewyns, K., Van Belle, H. - Het prieelken der gheestelyker wellusten. Ibidem, 1927. Luxe-ex. 1/20. - Broeckaert, K., Jacob, A. - Den jongen Tobias. Ibidem, 1924. 1/300 genum. ex. - Id. - Borgers in den estamine. Ibidem, 1922. Ex-libris Emiel Beuckeleers. - Lipsius, J., Mourentorf, J., Van Crombruggen, H. - Twee boecken vande stantvasticheyt. Ibidem, 1948. Luxe-ex. 1/10. -9andere vol. uit dezelfde reeks