CLAUS, Hugo

Van de koude grond
Ziggurat
1978
€120 - €180

In-4°, 8 bladen. Met 6 afzonderlijke genummerde (39/100), getekende en gesigneerde litho's van Hugo Claus. Losbladig, in de uitgeverskaft met flappen. Oplage van 100 genummerde en gesigneerde exx. en 10 exx. buiten reeks. Exemplaar n° 39 getekend door Hugo Claus. Hugo Claus. Voor twaalf lezers en een snurkende recensent, 107 A. Bijgevoegd: CLAUS, Hugo - Jessica! Een toneelstuk. Antwerpen, Ziggurat, 1977. 4°, 65 blz, uitg. kaft. Beperkte oplage, 1ste druk (2)