[ALECHINSKY] CLAUS, Hugo

Treize manières de regarder un fragment d'Alechinsky. Dertien manieren om een fragment van Alechinsky te zien
Gent
Ziggurat
1979
€280 - €360

29 x 20 cm, met een originele ets van Pierre Alechinsky in sepia op Arches overkleefd met papier uit Taiwan. Met eveneens een originele lithografie van Hugo Claus, met de hand ingekleurd. De oplage bedraagt 75 genummerde en gesigneerde exemplaren, nr. 12/75 (tot. oplage is 95 ex). Losbladig, in een rode linnen cassette en beschermdoos van uitgever

zie: Hugo Claus voor twaalf lezers en een snurkende recensent, 37.2