[VANRIET, Jan] CLAUS, Hugo

Het Teken van de Hamster
Uitgeverij Lotus
1979
€160 - €240

78 pp, oblong formaat. Met 27 aquarellen en tekeningen van Jan Vanriet. De teksten werden gezet in Palatino 12 punt door De Schutter te Antwerpen. Beperkte genummerde oplage, voorzien van 2 koperetsen in aparte portefeuille, door de kunstenaar gesigneerd en genummerd van 10 tot 100, nr. 68, gesigneerd door de kunstenaar. Linnen band en stofwikkel, linnen beschermdoos. Met handgeschreven opdracht van Hugo CLAUS aan 'Gert Jan'

Ref. Voor 12 lezers en een snurkende recensent, 112.1