Poesies du Moyen Age
Handschrift (20 x 16 cm) op perkamentpapier in verschillende kleuren en goudhoging. Met talrijke ornamenten en 6 volpagina tekeningen/aquarellen gesigneerd en gedateerd 1946. Vol kalfslederen band met ivoren (?) inlegstukje met afbeelding van 'vrouw met harp'. Aangepaste etui met lederen afboording. Zeer goed bewaard