[ALECHINSKY] CLAUS, Hugo

Flagrant
Gent
Ergo Pers
2004
€500 - €700

35,5 x 27 cm, tweetalige uitgave (nl-fr) met negen gedichten van Hugo Claus en drie etsen van Pierre Alechinsky. De gedichten werden vertaald door Marnix Vincent. Beperkte oplage van 75 exemplaren, nr. 60, gesigneerd door de dichter en de kunstenaar. Bij elk boek hoort een suite met drie door Alechinsky gesigneerde en genummerde etsen. Genaaid, blauwe omslag en beschermdoos. Édition bilingue comprenant trois eaux-fortes de Pierre Alechinsky et neuf poèmes de Hugo Claus. Les poèmes ont été traduits du néerlandais par Marnix Vincent. Tirage limité à 75 exemplaires, n° 60, signé par le poète et l'artiste. Tout exemplaire est accompagné d'une suite de trois gravures, numérotées et signées par Alechinsky. Broché, couverture et emboîtage bleus

Ref. Voor 12 lezers en een snurkende recensent, nr. 295.3 (allerlaatste boek van Claus)