BATTUS, Carolus

Secreet-boek van veele diversche en heerlijcke konsten in veelderleye materien, met veel remedien teghen de innerlijcke en uyterlijcke gebreken der menschen... verrijckt met verscheyden secreten van wijnen, verwen ende schrijf-konsten
Jan Wilting
1656
€240 - €300

In-12°, 573, [3] pp. Titelvignet in houtsnede. Gotische letters. Lichte gebruikssporen. Handgeschreven ex-librissen op schutbladen. Perkamenten bandje uit de tijd met omslagjes (iets vervuild)

Extremely rare Dutch book with medical and gastronomical recipes, as well as all kinds of facts and trivia on natural history, arts and crafts etc. Woodcut mark on title, printed in gothic type. Old ownership entry on title. Ref. Bibl. Med. Neerl. I 56. Witteveen/Cuperus, Bibl. gastron. 308