[PRIJSBAND GRONINGEN] NEPOS, Cornelius

Vitae Excellentium Imperatorum / Edited and annotated by A. van Staveren
Leiden
Samuel Luchtmans
1734
€80 - €120

In-8°, [32], 765, [179] pp, met een fraai gegraveerde titel (Visscher). Gebonden in vol perkament op de tijd, prijsband met het wapenschild van Groningen (Premium Groninganum) verguld op de platten. Gladde rug, verguld, sporen van sluitlinten

Ref. Storm van Leeuwen, Dutch decorated Bookbinding 18th c., IIb, p. 946, rubbing C