Zeilboot - 1931
Tekening met inkt en aquarel, 22,5 x 14,3 cm, gesigneerd in inkt K. Peiser onderaan. Bijgevoegd: idem. Impasse de la Maison Rouge (Bruxelles). Originele ets, 16 x 12 cm, gesigneerd in potlood K. Peiser. Ingelijst (samen: 2)