[BREDENE]

Caerte figurative van een behuyse, beschuurde ende wel betimmerde hofstede ... binnen den ambachte van Vynckes ter parochie van Breedene
€240 - €360

Landmeterskaart (60 x 85 cm), met aquarel afgewerkt, gebruikssporen, gemonteerd op linnen in de tijd, getekend Frans Marysaele (1793). Met veel details van regio en verklaring op rechterdeel plan