[ELZEVIER BIBLE]

La Sainte Bible, qui contient le Vieux et le Nouveau Testament.
Elzevier
1669
€320 - €450

"4 parties en 2 vols. in-folio, (42), 366; (2), 162; (2), 202; 70 lvs., titre gravé par J. MATHAM et 5 cartes dépl. ht (pr. avec manque d'un coin) par A. BLOTELING, J. MATHYSZ. et J. DE VISSCHER, d'après N. BERCHEM, plein veau d'époque (lég. frot.)"

"Darlow/ Moule 3761; Willems 1402; Poortman/ Augusteijn 28: ""Het pronkstuk van de familie Elzevier is (...) de Franse bijbel (...). Het is een zeer verzorgde grootfolio-bijbel met erg brede marges en gedrukt in een fraaie romeinletter (...). Het zijn prachtige, zeer grote kaarten geworden."""