Cours de l'Escaut
12 handgetekende kaarten (ca. 90 x 60 cm elk) met aquarel afgewerkt uit tweede helft 18de eeuw. Gemonteerd op linnen in de periode en in twee kalfslederen dozen met goudopdruk uit de periode. Zeer goed bewaard
Bevat: 1. Regio Antoing 2. Tournay. 3. Helchin. 4. Waermaerde. 5. Audenarde. 6. Swynaerde. 7. Melle. 8. Gand. 9. Wetteren. 10. Dendermonde. 11. Tamise. 12. Anvers. Unieke kaart met zeer gedetailleerde weergave van de Schelde en aanpalende landen