[KORTRIJK]

Castellaniae Corturiacensis Tabula
€160 - €280

Kopergravure (37 x 49 cm) met Kasselrij Kortrijk uit Blaeu, Amsterdam ca 1640. Handgekleurd in de tijd, iets bruin, ingelijst in eiken. Bijgevoegd: 'Cortracum vulgo Cortryck', kopergr. (38.5 x 48 cm), handgekleurd, door Blochuysen (1732), ingelijst in eiken lijst + 'Wacquen', kopergr. (38.5 x 51 cm) met panorama en kasteel uit Sanderus (1732) (3)