Het Luizengevecht - 1910
Ets, 40 x 36 cm, gesigneerd in potlood A. Baertsoen. Bijgevoegd: idem. Onder aan de dijk (Walsoorden). Ets, 17,5 x 25 cm, gesigneerd in potlood A. Baertsoen. (samen: 2)
Ref. E.1910/01 - E.1901/01