Kader met Vlucht naar Egypte en twee maal H. Familie
Alles op perkament (2 x 11 op 8 cm en 9 x 12 cm), handgekleurd en goudgehoogd. Door Cabbaey, Van Merlen (?), Antwerpen, 18de eeuw. Samen in één vergulde lijst. Bijgevoegd: 'Maria met kindje Jesus en St. Jan', gravure op perkament (15 x 12 cm) door Jacobus de Man (Antwerpen, 18de eeuw). Uniform ingelijst (4)