[DRIEKONINGEN]

Kader met drie devotieprentjes met driekoningen (2) en vlucht naar Egypte
€140 - €180

Alles op perkament (10 x 7 en 2 x 12 x 9 cm) en handgekleurd en goudgehoogd. Graveurs Wielans, de Man en M. Cabbaey (18de eeuw). Mooi samen ingelijst in vergulde lijst