H. Thecla
Fijne canivet (12 x 7 cm) in perkament, handgeschilderd en goudgehoogd. Ingelijst in verguld lijstje. Bijgevoegd: O.L.Vrouw van Arlon (Capucijnen) op perkament (11 x 8 cm) met afbeelding abdij en panorama stad. Antwerpen, Bouttats, c. 1770 + 'Lam godts' op perkament (12 x 9 cm) met hand gekleurd, ingelijst