[BEKLEDE PRENT]

Consolatrix Afflictorum ora pro nobis
€180 - €240

Maria met kind (33 x 26 cm), gravure met hand overschilderd en bekleed met rijke stoffen, pareltjes, kant, zijde enz. Vlaams 18de eeuw. Ingelijst in vergulde lijst