REUNIS, Robert

Bibliographie bruxelloise
1994
€50 - €70

In-4°, iv, 771 pp, numéro spécial des Archives et Bibliothèques de Belgique. Collé. Bijgevoegd: De Verlichting in de Oostenrijkse Nederlanden en het Prinsbisdom Luik. Brussel, KBR, 1983. Tentoonstellingscatalogus, soft cover. - La vie culturelle dans nos provinces au XVIIIe siècle. Crédit Communal de Belgique, 1983. Soft cover. - Edmond ROOBAERT, Kunst en kunstambachten 16de eeuw Brussel, Archief- en Bibliotheekwezen in België, 2004 - Edmond ROOBAERT, Meester Jan vande Perre (+ 1559) goudsmid van de keizer ... Brussel, Archief- en Bibliotheekwezen in België, 2005. - Gilbert HUYBENS, Leuvense burgemeesters geportretteerd. 2016. - Communes de Belgique, tome 2. In-4°, rel. en toile, jaquette. - Wandelen door Vlaams Amsterdam. 1985 (samen: 8 vol.)