MAN, Jacqueline de

Kunst op schrift. Een inventarisatie van Nederlandstalige publikaties op het gebied van kunsthistorie en esthetica 1670-1820
Leiden
Primavera Pers
1993
€40 - €60

In-folio, 263 pp, ill., blauwe linnen band. Bijgevoegd: Johan PAS, Multiple / Readings. 51 kunstenaarsboeken 1959-2009. [ASA Publishers, 2011] 2 vol. in 1 etui, nieuw. - Les affiches de la Belle Epoque. Catalogue de l'exposition, 1961. In-4°, ill. in z/w, soft cover. - La Belle Epoque. Belgian posters from the collection of L. Wittamer-De Camps. Grossman publishers, 1970. Met ill. in kleur en z/w. (samen: 4 vol.)