VANDENPEEREBOOM, Alphonse

La chambre des échevins d'Ypres
Brugse
Aimé de Zuttere
1878
€60 - €90

In-8°, 356 pp, met 5 (van 6) platen b.t. door Boutry + 3 grote uitv. platen achterin over de muurschilderingen (waarvan 2 gescheurd in de plooien, zonder verlies). Zonder front. Gebonden in half linnen. Bijgevoegd: Ernest LOTTHÉ. Les églises de la Flandre française au nord de la Lys. Lille, S.I.L.I.C., 1940. In-4°, ill., tirage limité à 300 ex. , dont cet ex. num. 69/300, envoi à Maurice Duhamel. Broché (ensemble: 2 vol.)