[BRUGGE - BESTUUR]

De wet der stadt Brugge, vernieuwt by den Burg-graeve de Vooght, hoog-balilliu der stadt Brugge ende Lande van den Vryen
Brugge
Joseph Van Praet
1767
€90 - €160

Plano (63 x 48 cm), mooie kopergravure van N. Heijlbrouck en daarin gekleefd het nieuwe bestuur. Gebruikelijke plooisporen en iets randschade (niet in beeld) en gebruikssporen

Ex-libris 'A Mr de Blende, 1767.24.9ber' in handschrift op de keerzijde