VINKENOOG, Simon

O Boze Boom i.m. Norma Pater
Uitgeverij Exponent
1986
€100 - €120

"Beperkte oplage, dit is nr. 69/90, gesigneerd door de dichter. Gepubliceerd in de Eenheden-reeks. Bijgevoegd: 3 andere bundels uit de Eenheden-reeks, nl. Anton KORTEWEG. Kinderen (1989) ; Simone DUBOIS. Van de aarde (1987) ; Ton LUITING. Frivool memoriam (1989) + Jan ZITMAN. Betoverend draaitoneel. Uitgeverij Exponent, 1989. Nr. 88/100. + Robert ANKER. In het café. Terhorst, 1994. Nr. 42/85 op Zerkall-Bütten. + Inez van DULLEMEN. Koud. Triona Pers, 1996. Nr. 34/70. + Johanna KRUIT. De Waterveren. Uitgeverij Exponent, 1992. Met een tekening door Anneke Schenk. + 5 andere dichtbundels + Victor van VRIESLAND. Oorlogsmei, in calligrafie, ingelijst gedicht. + VASALIS. Ingelijst gedicht + 1 ander ingelijst gedicht (samen: 13 bundels + 3 ingelijste gedichten)"