VAN MAELE, Marcel

Tijd zat in het gat van de dood
De Zwarte Panter
1985
€140 - €220

Folio (41 x 30 cm), met gedicht van Marcel Van Maele en vijf offset-litho's van FRED BERVOETS en een silver print van LUDO GEYSELS. Originele linnen uitgeversdoos met opdruk. Exemplaar 25/90 genummerd en gesigneerd door de kunstenaars

Ref.: Marcel van Maele 'In meervoud' p. 96