[TIMMERMANS] GEVERS, Marie

Almanach perpétuel des jeux d'enfants
Anvers
Buschmann
1930
€50 - €70

In-8°, met 13 houtsneden van Felix Timmermans. Met een mooie opdracht van de schrijfster, gesigneerd en gedateerd 20.1.39. Gebrocheerd, uitgeverskaft geplastificeerd. Bijgevoegd: Verzen van Karel Van den Oever. Abdij van Averbode, 1926. Met een voorrede van Felix Timmermans. + Felix TIMMERMANS. De schoone uren van Juffrouw Symforosa Begijntjen. Proeve van boekverluchting door Joseph Maes K.A.S.K. Gent, Hoste, 1941-1942. + Lia TIMMERMANS. Vertelselkens van ons land. (Brugge), De Kinkhoren, z.d. Tweede druk, met kleurprenten van Felix Timmermans. (samen: 3)