[TIMMERMANS, Felix] DÜRER, Albrecht

Zeichnungen, mit einer Einleitung herausgegeben von Willibald Franke
Leipzig-Berlin
Brethlein & Co
[1918]
€180 - €240

8vo, 112 pp, met een ORIGINELE PENTEKENING van Felix Timmermans (ca. 6 x 5 cm), gemonogrammeerd FT en gesigneerd 'Dit boek is van mij !' Originele kartonnage, vlekken, rug versterkt