VAN VELDE, Bram (1895-1981)

Les lithographies
(Paris)
Rivière / Maeght
1973-1984
€180 - €240

3 vol. in-4°, 150 pp; 116 pp; 55 pp. Catalogue raisonné complet de l'oeuvre gravé 1923-1981. Broché. Joint : Catalogus Stedelijk Museum Amsterdam december 1959-januari 1960.