LE ROY, Jacobus

Chronicon Balduini Avennensis toparchae Bellimontis sive historia genealogica Comitum Hannoniae
Antverpia
H. Thieullier
1693
€180 - €260

In-folio, viii + 64 + [3] pp, met een titelvignet in houtsnede, een gegraveerd wapenschild van Joannes Dominicus de Zuniga, comte de Monterey y Fuentes + grav. met zegel op p. vi + gegraveerd wapenschild onder de approbatie. Compleet met de uitvouwbare kaart van Petrus VERBIST ""Comitatuum Hannoniae et Namurci a° 1656"" in zeer goede staat maar los (40,5 x 50 cm). Gebonden in vol perkament uit de tijd, wat vervuild. Binnenin een goed exemplaar

Provenance: P.-A. du Chastel de la Howarderie, bibl. de Sailly