GROTIUS, Hugo

Annales et historiae de rebus Belgicis
Amstelaedami
Ex typographejo Joannis Blaeu
1657
€80 - €120

In-folio (34,3 x 22,3 cm). Met drukkersmerk op titelblad. Tegenover de titel de prijs van Wilhelmus Godev. van Persyn. Perkamenten PRIJSBAND met verguld wapenschild van de stad Amsterdam op beide platten, 7 kleinere wapenschilden op de rug en in de 4 hoeken op beide platten, sporen van groene sluitlinten. Zeer fraai exemplaar

Originele editie in-folio van deze Kroniek van de Zuidelijke Nederlanden van 1567 tot 1609, uitgegeven door Hugo de Groot of Grotius (1585-1645), Ref. Storm van Leeuwen, Dutch decorated bookbinding, I, p. 189, rubbing J