VAN INNIS, Benoît (1960-2024)

Die avond hadden ze beslist niet over hedendaagse kunst te spreken
1990
€300 - €500

Zeefdruk, 65,5 x 50 cm, nr. 54/100, gesigneerd in potlood. Bijgevoegd van dezelfde kunstenaar: Zonder titel, ets, 19,5 x 15 cm, gen. 13/15, gesigneerd in potlood. + Benoît, het Verboden Museum. Loempia, 1990. With legends in English pasted on every page, but the American version was not published. + Felle hemel. Loempia, 1993 + affiche expo galerie Rohwedder Paris, 1990 + 2 afleveringen van de New Yorker met tekening Benoît op de cover. + handgeschreven cv van de kunstenaar (samen: 2 prenten, 2 boeken + map)