VONDEL, Joost van den (1587-1679)

Lucifer, treurspel
St-Marten-Laethem
Julius de Praetere
1902
€100 - €140

In-4°, xvi, 96 pp. Op Hollands papier gedrukt. Herdruk op de handpers van Julius De Praetere, op 200 genummerde exemplaren, dit is nr. 176, naar de eerste uitgave van Abraham de Weest, Boeckverkooper op den Middeldam, in 't Nieuwe Testament, in 't jaer 1654. Titel gedrukt in oker, met mooi drukkersmerk (gekroond uiltje). In Nederland verdeeld door L.J. Veen, Amsterdam. Originele gemarmerde kartonnage (iets gewreven) met stofwikkel in gemar. papier

Ref. Rousseeuw, B. - Bibliografie van de handpersdrukken van Julius de Praetere, p. 25