[NOTEBAERT, Marcel] - BONNEURE, Fernand

Kruisweg
1960
€120 - €180

In-folio, beperkte oplage van 75 exemplaren. Dit is een exemplaar van de 50 samengesteld als volgt: met 14 platen met gouache gekleurd door de kunstenaar en door hem getekend en een volledige suite zwart-wit platen. Losbladig in de originele uitgeverskaft met goudopdruk. Bijgevoegd: doodsbrief Notebaert