MINNE, Joris

Een monument voor Antwerpen
Werkgroep voor Plastische kunst
[1982]
€80 - €140

Plano map (63 x 44 cm), losbladig (enkele vlekjes op kaft). Uitgegeven ter gelegenheid van de 85ste verjaardag van Joris Minne en de inhuldiging van zijn Scheldemonument. Met gedichten van Eddy Van Vliet, Dirk Rochtus, Nic van Bruggen, Patrick Conrad, Henri-Floris Jespers. Geïll. met 7 lithogr. (incl. 1 op omslag) van de tekeningen van Minne voor het Scheldemonument. Oplage van 100 genum. ex. (n° V). Gesign. in potlood door Joris Minne