[BELLMER] - CLAUS, Hugo

Een vrouw
Jef Meert
2001
€300 - €500

Unieke oplage van 35 ex. Dit is ex. nr. 15 op Zerkall gesign. in potlood door H. Claus. Met 20 prenten van H. Bellmer, gesign. en gelett. H.C., vergezeld van de cyclus van ""Een vrouw"" van H. Claus uit ""de Oostakkerse gedichten"" gedrukt in facsimile. 1 orig. en gesign. ets van Bellmer. Samen in een kartonnen etui/doos (78 x 56 cm) met twee etiketten

Ref. Voor twaalf lezers en een snurkende recensent, n°276