HOYTEMA, T. van

Vogelvreugd. Een prenteboek voor de lieve jeugd
Tresling & Co
[1904]
€70 - €90

Kl. in-4°, 36 pp. met orig. kleurlitho's van T. van Hoytema. Orig. geïll. uitgeverskaft. Zeer fris bewaard, iets gewreven aan uiteinden

Cat. Theo van Hoytema 1863-1917 p.76-79.