DE MEYERE, Victor

Verzen
De Nederlandsche Boekhandel (J.-E. Buschman)
1894
€40 - €60

In-8°, 59 pp. Tekstversieringen en uitgeverskaft geïllustreerd door Victor Hageman. Gedrukt op handgeschept papier. Rug verkleurd. Bijgevoegd: André DE RIDDER. Sélection, chronique de la vie artistique et littéraire. 2e série, n°1, nov. 1921 + n° 7, mai 1924. + Van Nu en Straks, nr. V. In-4°, met ornamentaties van George Lemmen, Théo van Rysselberghe, Henry van de Velde, George Morren. Genaaid. + Van Nu en Straks, tweede reeks, nr. 1 van januari 1896. + Onze Kunst, voortzetting van de Vlaamsche School. Antwerpen, Buschmann, 1903. Tweede jaargang, nr. 5. + Der Schriftkünstler. Hannover und Wien, Günther Wagner, 1912. Heft 1+2. Geniet. (samen: 8)