LE MAYEUR de MERPRÈS, Adrien Jean (1880-1958)

Zicht in Brugge
€1.500 - €2.000

Aquarel, 41,5 x 57,5 cm, gesigneerd J. Lemayeur rechts onder. In passe-partout, vergulde lijst

Certificaat van de achterkleindochter van de kunstenaar op keerzijde