Plan de la ville de Courtrai dressé par W.J. Henry, géomètre de 1re classe du Cadastre (1850)
Lithografie (60 x 72 cm) met wat bijkleuring met de hand, zonder vermelding drukker (Blanchet-Blanchet?). Dit is een onbekende variant op n° 114 van de Iconografie van Kortrijk. Deze kaart heeft meer detail vooral van Kanaal Bosuyt/Kortrijk en omgeving. De toren van St. Maartenskerk en Broeltorens komen niet voor. Vergulde lijst (Schleiper, Bxl)
Ex verzameling C. De Poortere, Kortrijk