[VAENIUS, Otto]

[Amoris divini emblemata stvdio et aere Othonis Væni Concinnata]
[1615 of 1660]
€140 - €200

In-4°, exemplaar met 57 (van 60) emblematische gravures, zonder tekst of titel. De gravures zijn niet genummerd, maar lijken in de omgekeerde versie te zijn gebonden als bij een gewoon exemplaar. Ontbreken grav. 22, 24 en 44. Marginaal scheurtje zonder verlies hersteld in grav. 1. Volgorde: 1, 58-45, 43-32, 30-25, 23, 21-5, 3, 31, 2, 4, 59-60. 19de eeuwse band in half chagrin (gesigneerd Duquesne Gand), gemarmerde schutbladen

Oorspronkelijk verschenen in 1615, pas in 1660 verscheen een tweede editie