Jacob van Meurs
1680
"2 dln. in 1 vol. in-f° (32,5 x 20 cm), [4] + 357 + [3], 324 + [4] pp. Geïllustreerd met 6 (van 10) gravures op dubbele pag. b.t. of uitv. en met 14 gravures i.t. in het eerste deel; met 1 (van 5) gravures b.t. en met 8 gravures i.t. in het tweede deel. Exemplaar met marginale watervlekken, wormgaatjes, hoek van titelpagina gerestaureerd. Ontbreken gegrav. titel, 2 bladen van het voorwerk en 8 gravures. Gebonden in donkerbruin kalfsleder, versierd met blindstempeling, gebruikssporen, scheur in het leder onderaan de rug"
Eerste editie van deze belangrijke beschrijving van Azië door Olfert Dapper (1636-1689). Ref. Tiele p. 72. The original first edition of this description of the Middle East. The second part is entirely devoted to Arabia. Not subject to return