[OUDENAARDE]

Plan de la Ville d'Oudenarde
€1.800 - €2.600

Handgemaakte Franse militaire kaart (55 x 101 cm) afgewerkt met aquarel uit begin 18de eeuw. Met zeer veel detail van stad en omgeving. Links een zeer uitgebreide legende met meer dan 100 verklaringen. Ingelijst in moderne lijst. Uitzonderlijk stuk