Wetten der stad Brugge bijeen verzaemeld uyt diversche oude handschriften 1282-1844
Folio, 161 bladen met 534 handgeschilderde wapens van gemeenten, kerkelijke wapens, abdijen en familiewapens bestuurders Brugge. 'Wetten der stad Brugge sedert het begin der staets omwentelingen, onder de regeering van Joseph den tweedene, 1789'. Met indexen en talrijke toegevoegde nota. Handschrift van c. 1800 met aanvullingen tot midden 19de eeuw. Halflinnen band