PASQUINI, J.N.

Histoire de la ville d'Ostende et du port
Société Belge de Librairie
1842
€50 - €70

In-8°, [vi] + 373 + [2] pp. frontisp. en 2 grote uitvouwbare kaarten. Enkele roestvlekjes. Gebonden in half bezaan uit de tijd, wat gewreven, titel verguld op de rug