TIMMERMANS, Felix

Voorstudie van Felix Timmermans met de bloem
€90 - €120

"Tekening in inkt en potlood op papier, gemonogrammeerd FT, op de keerzijde een zelfportret in potlood (17 x 17 cm), gemonogrammeerd FT. Bijgevoegd: de gedrukte briefkaart met afbeelding van Felix timmermans met de bloem. + Handgeschreven brief van Willem Gyssels aan ""beste Fee"", gedateerd 13 maart 1935, met briefhoofd van het Museum der Vlaamsche Letterkunde. + zichtkaart van het ""Goethehaus"" gesigneerd door Felix Timmermans, met de beste wederwenschen. + Kaartje met souvenir aan de 200ste opvoering van ""Boerenpsalm"" op 22 oktober 1963 (samen: 4 stuks)"