TIMMERMANS, Felix

Handgeschreven postkaart aan Marieke Timmermans-Janssens
€280 - €360

Handgeschreven postkaart, gedateerd Leiden, 14 Oct. 1931, ter gelegenheid van de 19de trouwverjaardag van Felix Timmermans en Marieke Janssens. Op de keerzijde een mooie schets met de stamboom van het gezin Timmermans, gemonogrammeerd FT. Bijgevoegd: Programmaboekje uit 1930 voor 'De Hemelsche Salomé, 7 tafereelkens uit het leven van de heilige Catharina van Sienna', geniet, met op de binnenkant van de kaft een originele pentekening van Felix Timmermans: een vogel op een takje, gesigneerd Felix Timmermans. + twee gedrukte kaartjes met nieuwjaarswensen van FT, waarvan 1 gesigneerd Felix Timmermans. + verlovingsaankondiging en huwelijksaankondiging van Cecilia Timmermans met Lode Aspeslagh (1942) + huwelijksaankondiging van Clara Timmermans met Maurice Wagner (1951) + handgeschreven postkaart van Lia aan haar vader Felix Timmermans (1934) (samen: 8 stuks)